Oral abstracts
Mohammad Nazeeruddin
Programmed for: 25th February 2019, 09:00
Prashant Kamat
Programmed for: 25th February 2019, 09:30
Filippo De Angelis
Programmed for: 25th February 2019, 11:00
Qingbo Meng, Dongmei Li, Jiangjian Shi, Yanhong Luo, Yanhong Wu
Programmed for: 25th February 2019, 12:00
Aboma Merdasa, Alexandros Kiligaridis, Carolin Rehermann, Mojtaba Abdi-Jalebi, Jonas Stöber, Boris Louis, Marina Gerhard, Samuel D. Stranks, Eva L. Unger, Ivan G. Scheblykin
Programmed for: 25th February 2019, 14:45
Iris Visoly-Fisher, Mark V. Khenkin, K.M. Anoop, Yulia Galagan, Stav Rahmany, Lioz Etgar, Eugene A. Katz
Programmed for: 25th February 2019, 14:45
Bat-El Cohen
Programmed for: 25th February 2019, 15:00
Florian Mathies, Katrin Hirselandt, Oleksandra Shargaieva, Ulrich W. Paetzold, Uli Lemmer, Eva Unger
Programmed for: 25th February 2019, 15:15
Thomas Dittrich, Qin Tan, Karsten Hinrichs, Steffen Fengler, Jörg Rappich, Pongthep Prajongtat, Norbert H. Nickel
Programmed for: 25th February 2019, 15:15
Arun Singh Chouhan, Naga Prathibha Jasti, Sushobhan Avasthi
Programmed for: 25th February 2019, 15:30
Stav Rahmany, Lioz Etgar
Programmed for: 25th February 2019, 15:30
María C. Gélvez-Rueda, Ferdinand C. Grozema
Programmed for: 25th February 2019, 15:45
Çağla Odabaşı, Ramazan Yildirim
Programmed for: 25th February 2019, 15:45
Adva Shpatz Dayan
Programmed for: 25th February 2019, 16:00
Fabian Ruf, Pascal Rietz, Meltem F. Aygüler, Pablo Docampo, Heinz Kalt, Michael Hetterich
Programmed for: 25th February 2019, 16:00
Jeremy Barbe, Harry Lakhiani, Francesca De Rossi, Tom Dunlop, Michael Newman, Samuele Lilliu, Vikas Kumar, Harrison Ka Hin Lee, Cecile Charbonneau, Cornelia Rodenburg, Trystan Watson, David Lidzey, Wing Chung Tsoi
Programmed for: 25th February 2019, 16:15
Ferdinand Grozema
Programmed for: 25th February 2019, 16:15
Olga Yamilova, Sergey Luchkin, Mayuribala Mangrulkar, Yury Fedotov, Sergey Bredikhin, Keith Stevenson, Pavel Troshin
Programmed for: 25th February 2019, 16:30
Jonathan Lehr, Malte Langenhorst, Raphael Schmager, Uli Lemmer, Bryce Richards, Ulrich Paetzold
Programmed for: 25th February 2019, 16:30
Steve Albrecht
Programmed for: 26th February 2019, 09:30
David Cahen
Programmed for: 26th February 2019, 10:00
Michael Saliba
Programmed for: 26th February 2019, 11:30
Efrat Lifshitz, Maya Isarov, Alyssa Kostadinov, Maryna Bodnarchuk, Maksym Kovalenko, Liang Tan, Andrew Rappe
Programmed for: 26th February 2019, 12:00
Renjun Guo, Mark V. Khenkin, Georgios Arnaoutakis, Nataliya Samoylova, Ambrose A. Melvin, Jeremy Barbe, Harrison Ka Hin Lee, Wing Chung Tsoi, Iris Visoly-Fisher, Eugene A. Katz
Programmed for: 26th February 2019, 14:45
Nir Tessler, Yana Vaynzof
Programmed for: 26th February 2019, 14:45
Stylianos Choulis
Programmed for: 26th February 2019, 15:00
Monika Rai, Stav Rahmany, Shlomo Magdassi, Lioz Etgar, Lydia Helena Wong, Swee Sien Lim
Programmed for: 26th February 2019, 15:15
N. H. Nickel, F. Lang, S. Kilian Kilian, J. Rappich
Programmed for: 26th February 2019, 15:15
Samuel Stranks
Programmed for: 27th February 2019, 09:30
Hernán Míguez, David O. Tiede, Andrea Rubino, Mauricio E. Calvo, Juan F. Galisteo-López
Programmed for: 27th February 2019, 10:00
Sandford Ruhman, Tufan Ghosh, Sigalit Aharon, Adva Shpatz, Lioz Etgar
Programmed for: 27th February 2019, 11:30
Philipp Brenner, Ofer Bar-On, Marius Jakoby, Isabel Allegro, Bryce S. Richards, Ulrich W. Paetzold, Ian A. Howard, Jacob Scheuer, Uli Lemmer
Programmed for: 27th February 2019, 14:45
Christiane Becker, Sven Burger, Carlo Barth, Phillip Manley, Klaus Jäger, David Eisenhauer, Grit Köppel, Pavel Chabera, Junsheng Chen, Kaibo Zheng, Tönu Pullerits
Programmed for: 27th February 2019, 14:45
Ayala Cohen, David A. Egger, Andrew M. Rappe, Leeor Kronik
Programmed for: 27th February 2019, 15:00
SWAYANDIPTA DEY, MIRI KAZES, HAGAI COHEN, IDDO PINKAS, DAN ORON
Programmed for: 27th February 2019, 15:00
Ariel Efrati, Sigalit Aharon, Lioz Etgar
Programmed for: 27th February 2019, 15:15
Ibrahim Dursun, Yangzi Zheng, Yuri Gartstein, Osman Bakr, Omar Mohammed, Anton Malko
Programmed for: 27th February 2019, 15:15
Miri Kazes, Thumu Udayabhaskararao, Dan Oron
Programmed for: 27th February 2019, 15:30
Grigorios Itskos, Paris Papagiorgis, Andreas Manoli, Andreas Othonos, Maryna Bodnarchuk, Maksym Kovalenko
Programmed for: 27th February 2019, 15:30
We use our own and third party cookies for analysing and measuring usage of our website to improve our services. If you continue browsing, we consider accepting its use. You can check our Cookies Policy in which you will also find how to configure your web browser for the use of cookies. More info