Arie Zaban, Ronen Gottesman, Laxman Gouda, Pablo P. Boix
Piers Barnes, Jenny Nelson, Andrew MacMahon, Li Xiaoe, Dan Bryant, Andrew Telford, Philip Calado, Joel Troughton, Matt Carnie
Tom J. Savenije, Ferdinand C. Grozema, Maria C. Gelvez-Rueda, Eline M. Hutter, Anna Osherov, Samuel D. .Stranks
Florian Staub, Thomas Kirchartz
Ignasi Burgues-Ceballos, Stelios Choulis, Mariano Campoy-Quiles
Mauricio E. Calvo, Miguel Anaya, Juan F. Galisteo-López, Hernán Míguez
Ana Flavia Nogueira, Luiz G. Bonato, Jilian Nei de Freitas, Emre Yassitepe, Lazaro Padilha, Oleksandr Voznyy, Younghoon Kim, Edward H. Sargent, Zhenyu Yang
Hugh Hillhouse, Ian Braly
Jan-Christoph Hebig, Irina Kühn, Thomas Kirchartz, Sanjay Mathur, Senol Öz
Neil Greenham, Andrew Pearson, Giles Eperon, Henry Snaith, Severin Habisreutinger , Jacob Tse-Wei Wang , Paul Hopkinson
Ferdinand Grozema, Nicolas Renaud, Sudeep Maheshwari
Guillermo Arregui, Silvia Colodrero, Jordi Martorell
Henk J. Bolink, Michele Sessolo , Cristina Momblona, Lidón Gil
Ferdinand C. Grozema, Maria C. Gelvez-Rueda, Tom J. Savenije, Mercouri G. Kanatzidis, Joseph T. Hupp, Sameer Patwardhan, Constantinos C. Stoumpos, Duyen H. Cao
Ruben Abellon, Michiel Moes, Tom Savenije, Eline Hutter, Carl Ponseca, Arkady Yartsev, Villy Sundstrom
Adélio Mendes, Luísa Andrade, Jorge Pinto, Isabel Mesquita, Seyedali Emami
David Worsley, Trystan Watson, Jenny Baker, Matthew Davies, Joel Troughton, Cecile Charbonneau, Quentin Herault
Ming-Hsien Li, Yu-Hsien Chiang, Jia-Shin Chen, Po-Shen Shen, Peter Chen
Sebastian Pont, Saif Haque, Daniel Bryant, James Durrant
Germà Garcia-Belmonte, Juan Bisquert, Antonio Guerrero, Elena Mas-Marza, Isaac Zarrazua, Osbel Almora
Prashant Kamat, Seogjoon Yoon, Joseph Manser
Hiroshi Segawa, Takaya Kubo, Jotaro Nakazaki, Ludmila Cojocaru, Satoshi Uchida, Shoji Kaneko, Piyankarage V. V. Jayaweera
Achilleas Savva, Stelios Choulis
Tom Savenije, Eline Hutter, Ferdinand Grozema, Maria Gelvez Rueda, Mercouri Kanatzidis, Duyen Cao, Constantinos Stoumpos, Joseph Hupp
Yulia Galagan, Santhosh Shanmugam , Herbert Lifka , Ronn Andriessen , Francesco Di Giacomo , Sjoerd Veenstra , Wiljan Verhees
Peter Greenwood, Simone Meroni, Katherine Hooper, Francesca DeRossi, Eifion Jewell, Daniel Burkitt, Jenny Baker, Joel Troughton, Trystan Watson
Hernán Míguez, Mauricio E. Calvo, Juan F. Galisteo-López, Miguel Anaya, Gabriel Lozano
Alessandra Alberti, Antonino La Magna, Giovanni Mannino, Corrado Bongiorno, Giovanna Pellegrino, Ioannis Deretzis, Emanuele Smecca, Guglielmo Guido Condorelli, Nobuya Sakai, Tsutomu Miyasaka
Victor Izquierdo-Roca, Paul Pistor, Alejandro Ruiz Romeo, Michaela Meyns, Andreu Cabot, Alejandro Perez-Rodriguez
Martin Neukom, Stephane Altazin, Simon Züfle, Beat Ruhstaller
Mukundan Thelakkat, Tanaji Gujar
Anna Todinova, Juan Antonio Anta, Jesús Idígoras, Manuel Salado, Samrana Kazim
Mikael Kepenekian, Claudine Katan, Roberto Robles, Daniel Sapori, Laurent Pedesseau, Jacky Even